GEOMAT

systémy pro opěrné zdi a strmé svahy | geomříže | geotextilie | ekotextilie | ostatní geosyntetika | geosítě | ceník geosyntetik | aplikační oblasti geosyntetik | funkce geosyntetik | profil společnosti | služby a podpora | články | reference a realizace | stáhněte si | knihovna GEOMAT | vzdělávání | kontakty |

Geomatex TST
--- Chci nakoupit Geomatex TST na eshopu ---
Standardní geotextilie pro stavební účely vyrobené z polypropylenu moderní vpichovanou technologií.
S pevností v tahu od 20 do 110 kN/m spolehlivě řeší požadavky na separaci, filtraci a vyztužování zemin nejen u velkých staveb v dopravním a pozemním stavitelství, ale i u menší rezidenční výstavby.
Typické aplikace tkaných geotextilií Geomatex TST
- separační vrstva pod silnice, parkoviště, průmyslové stavby apod.
- separace vrstev pod přístupovými cesty - oblasti s předpokládaným větším zatížením
- separace na skládkách tuhých a kapalných odpadů
- separační vrstva u konstrukcí opěrných zdí
- trvalé oddělení jednotlivých vrstev zemin s rozdílnými vlastnostmi (s rozdílnou zrnitostí)
- výztužná geotextilie u některých zemních těles
- ochranná vrstva pod kamennými obklady u břehů vodních toků, kanálů, hrází a dalších protierozních opevnění
- odvodňovací systémy (drenážní žebra)
Rovnoměrná struktura umožňuje použití v různých zeminách od jílu až po hrubozrnné výplně. Výborné mechanické vlastnosti poskytují vysokou odolnost proti poškození při instalaci u velkého množství typů zásypu.
Tkané geotextilie Geomatex TST mají mimořádně nízkou absorpci vlhkosti, takže působení vody nemá vliv na jejich mechanické vlastnosti. Jsou odolné proti mikroorganismům a hmyzu a nepodporují růst plísní.
Vykazují vynikající odolnost vůči chemikáliím jako jsou běžné kyseliny a zásady za působení okolních teplot.
Významné vlastnosti geotextilie Geomatex TST
- výborný poměr ceny a kvality
- vynikající vlastnosti pro separaci materiálů
- excelentní chemická odolnost vůči okolnímu prostředí
- kombinuje filtrační vlastnosti a vysokou propustnost vody
- umožňuje použití málo vhodných zemin do zemního tělesa
Pro další informace o výrobku nebo konzultace použití geotextilií Geomatex TST kontaktujte technické oddělení na telefonu 548 218 901 nebo emailu technika@geomat.cz
