rychlý kontakt: +420 548 217 047 | infogeomat.eu

Geomat K-L EKO

Kokosová rohož jednostranně zpevněná vrstvou přírodního latexu určená pro protierozní ochranu, zpevňování svahů a mulčování. Poskytuje okamžitou ochranu před půdní erozí a růstem plevelů podle podmínek po dobu min. 3 až 5 let. Složení: 90% kokos, 10% přírodní latex (pouze 100% přírodní suroviny, které jsou biologicky odbouratelné). Plošná hmotnost 800 (±64) g/m2. Tloušťka rohože 6 (±1) mm.

Silnější a robustnější kokosová mulčovací rohož s vyšším množstvím kokosových vláken (plošná hmotnost 800 g/m2) přináší delší životnost (3 až 5 let) a možnost využití na strmějších svazích než běžně používané kokosové rohože. Kokosové rohože brání erozi rozptýlením energie tekoucí vody při přívalových deštích, a proto jsou skvělou volbou pro povrchovou stabilizaci a zpevnění svahů všech sklonů a pro revitalizace. Ideální i pro malé realizace v zahradách kolem rodinných domů. Po ukončení funkční životnosti funguje rohož jako přírodní hnojivo. Neomezuje ani nepoškozuje rostliny rostoucí v půdě pod aplikovanou rohoží. Větší keříky a drobné rostliny sázené na ochráněný svah můžete po nastřižení rohože provléci skrz. Rozměrové tolerance: šířka ±0,01 m, délka –0,1/+0,25 m.

Upozornění! Jde o produkt s vysokým podílem ruční práce vyráběný z přírodní suroviny proměnlivých vlastností a při proměnlivé vlhkosti. Proto nemusí mít jednotlivá balení stejného produktu (nebo jedno balení ve své ploše) vždy stejné parametry – s tolerancí je nutno počítat u plošné hmotnosti (hustoty), tloušťky, velikosti balení a dále u barvy produktu. Tyto tolerance nemají vliv na funkci výrobku jako takovou. Případná rozdílná barva se pod vlivem slunečního záření a povětrnostních vlivů po několika měsících sjednotí.

Název Parametr Dostupné na e-shopu GEOmall
Geomat K-L EKO MAX 20x2,0m 800g bio
Plošná hmotnost
[g/m2]
Role šířka
[m]
Role délka
[m]
Role plocha
[m2]
Role hmotnost
[kg]
800 2 20 40
Vložení do poptávky o cenu

Funkce

  • Protierozní

Potřebujete poradit?

  • Zpracujeme koncepční řešení a studie
  • Provádíme statické a stabilitní výpočty
  • Dodáme projektovou dokumentaci ve všech stupních
  • Provádíme dozory na stavbách s geosyntetiky

Nebojte se zeptat

Zdarma

+420 548 218 901
technikageomat.eu

Konzultace v terénu

Nebojíme se vyjet do terénu a řešit problém na místě.

Chci poptat konzultaci